Články

Cyklistický výlet - Mladé Bříště

Vytisknout
Vytvořeno pátek 19. září 2014 10:56 Napsal Lenka Lutnerová

CYKLOVÝLET – MLADÉ BŘÍŠTĚ (4. – 5. září 2014)

Je čtvrtek 4. září 2014, sluníčko konečně po několika dnech vystřídalo déšť a na parkovišti před Střední školou informatiky a cestovního ruchu SČMSD v Humpolci se hromadí mladí cyklisté z prvního a druhého ročníku oborů obchodník a informační technologie.

Mají společný zájem, a to zúčastnit se cyklovýletu, který jim připravil tým pedagogů. Plně vybaveni a seznámeni s průběhem cesty vyrážíme směr Mladé Bříště.

  1. J .táboře pro nás byla připravena teplá večeře, několik seznamovacích her a hlavně odpočinek.

Po klidné noci (probuzeni do dalšího krásného slunečního dne) a po vydatné snídani, jsme celé dopoledne vyplnili připraveným programem. Na louce před chatkami jsme si zahráli uličku důvěry, pád důvěry, pendl a rychlou autobiografii.

Přišel čas úklidu, oběda a návratu do Humpolce. Dorazili jsme všichni s úsměvem, přestože jsme měli v nohách najeto 41 km.

A co říci na závěr?

Doufáme, že se všem účastníkům naplánovaný dvoudenní kurz líbil a že na něj budou rádi vzpomínat. Byli jsme svědky nově vznikajících přátelství, kamarádské spolupráce při opravě výměny duše píchlého kola, údivů z informací o našich spolužácích, úsměvů na tvářích našich žáků. A právě takovéhle chvíle byly cílem tohoto kurzu.

 

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. ©