PROJEKT Z IROP POLYGRAFICKÉ STUDIO

Vytisknout
Vytvořeno středa 2. srpen 2017 10:07 Napsal Olga Krankusová

iroplogo        oficiální prezentace projektu

Naše škola uspěla v získání grantových prostředků v rámci tzv. Výzvy č. 33, Integrovaného regionálního operačního programu, 06.2 Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele region, pro období 1.12. 2017 - 31.6. 2018.

Projekt "Polygrafické studio" úspěšně prošel procesem hodnocení a byl schválen k financování v celkové výši 4 831 786 Kč a v tomto školním roce nás čeká jeho realizace.

Hlavní cíl projektu je vybudování odborné učebny a pořízení kvalitních polygrafických strojů, které budou sloužit odbornému výcviku především pro obor Reprodukční grafik.

Součástí jsou i stavební opravy a investice – zajištění bezbariérového vstupu do školy a odborné učebny, která bude sloužit jako Polygrafické studio. Zároveň je naplánována rekonstrukce toalet, aby vyhovovaly žákům s omezenou pohyblivostí. Na zahradě bude vybudován altán, který bude sloužit pro výuku fotografování v exteriéru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. ©