Sbírali jsme nepoužívané mobily

Naše škola se letos zapojila do ekologické akce ReRekord – Sbírej staré mobily, jejímž cílem je sběr a recyklace nepoužívaných mobilních telefonů.

Děkujeme všem, kteří donesli nepoužívané mobily a podpořili tím správnou věc. Přispěli jsme tak k šetrné recyklaci a udělali něco pro životní prostředí.

V rámci projektu se podařilo vybrat celkem 28 mobilních telefonů. Největší zásluhu na úspěchu měl Pavel Urban z třídy 1. IT, který sehnal celkem 18 starých mobilů. Díky jeho sběru se třída 1. IT stala vítězem školní soutěže o nejvyšší počet odevzdaných telefonů.

Odměny pro vítěznou třídu budou slavnostně předány během společného pobytu na konci školního roku.

Ing. Marie Straková

O autorovi Ing. Olga Krankusová