Cvičná kuchyně

Odborná učebna pro učební obor
Kuchař – číšník

Naše škola pro podporu odborného výcviku učebního oboru Kuchař – číšník využívá odbornou učebnu Cvičnou kuchyni. Umožňuje nám plnit naše poslání připravit do praxe kvalitní odborníky.

Věříme, že s  osobním přístupem a při využití získaných zkušeností spolu s odbornou praxí realizovanou u smluvních partnerů budou úspěšní a najdou uplatnění v oboru.

Cvičná kuchhyně disponuje tím, co v oblasti gastonomie trh aktuálně nabízí. Naši žáci pracují podle výukového portálu Kulinářské umění. Pravidelně připravují i výrobky pro školní bufet. Nezaleknou se výzev, připravit catering pro firmy nebo různé organizace ve městě. Pravidelně připravují se svými vyučujícími odborné přednášky pro žáky základních škol. Ochutnávky jsou spojeny se správnými návyky při stolování.