Polygrafické studio

Odborná učebna pro učební obor
Reprodukční grafik

Naše škola pro podporu odborného výcviku učebního oboru Reprodukční grafik vybudovala odbornou učebnu Polygrafické studio. Umožňuje nám plnit naše poslání připravit do praxe kvalitní odborníky.

Věříme, že s  osobním přístupem a při využití získaných zkušeností spolu s nejlepší technologií budeme úspěšní.

Polygrafické studio disponuje tím, co ve světě polygrafie trh aktuálně nabízí. Najdete u nás proto jak produkční digitální nízkonákladové tiskové stroje pro tisk v nákladu do 10 000 výtisků, tak i dokončovací stroje pro různé druhy vazby a ořezu. V oblasti reklamy budou naši žáci pracovat na řezacích a multifunkčních plotrech, naučí se přímý potisk textilu, pro potisk reklamních předmětů využijí UV ploter, seznámí se s využitím laserového gravírování a řezání a v neposlední řadě i se sublimačním tiskem.