Školní zahrada

V úterý 11. 6. 2019 jsme ukončili výuku dříve a přesunuli jsme se na školní dvůr-zahradu. Kromě sportovních aktivit v podobě stolního fotbálku, ping – pongu, kuželek na nás čekalo občerstvení, které pro nás připravili naši studenti oboru Kuchař – číšník. Smekáme pomyslný klobouk – grilované maso, flambované palačinky, míchané nealkoholické nápoje, chuťovky nám po celou dobu servírovali s úsměvem a lehkostí. Měli jsme možnost nahlédnout jim „přímo pod pokličku“ a sledovat, jak postupují při míchání nápojů, s jakou zručností natáčejí palačinku na vidličku a překládají na pánev, jak jsou vytrvalí při grilování masa a klobás. Na závěr zasadila každá třída svůj okrasný stromek a definitivně jsme tímto otevřeli školní zahradu pro školní i volnočasové aktivity.