Zázraky přírody- 4.4.2016


Dne 4.4.2016 se studenti oboru Informační technologie a Obchodník zúčastnili natáčení pořadu České televize Zázraky přírody. Tentokrát pozvání moderátora Maroše Kramára přijali herec Vincent Navrátil, zpěvačka Monika Bagárová, hudebník Vašo Patejdl a PhDr. Ivo Šmoldas.

Dozvěděli jsme se zajímavé informace o slonech, žasli jsme nad tím, kolik bakterií má člověk na sobě a v sobě, přihlíželi jsme několika zajímavým pokusům. Nejvíce nás zaujaly fotografie krystalů běžných léků. Vladimír Kořen opět překvapil závěrečným pokusem, kdy se nechal spustit z výšky 17m volným pádem a spolehl se na zákony fyziky. Jak jeho pokus dopadl, můžete pak sami sledovat na ČT1.

Cesta do Prahy i zpět ubíhala rychle, D1 nám tentokrát přála, vrátili jsme se už v 15:45h.


 

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *