Den otevřených dveří v kostce

Dne 2. 12. 2016 proběhl den otevřených dveří, který jsme pojali jako projekt s názvem Škola otevřená světu. Studenti se zapojili do jednotlivých dílen věnovaných například poznávání jednotlivých zemí světa, linorytu, sítotisku, provozu reklamní agentury a fiktivní firmy, dále programování, 3D modelování a tvorbě webových stránek. Největší zájem byl o portrétní fotografii v našem fotoateliéru a potisk triček vlastními návrhy. Součástí dne otevřených dveří byl i V. gastroden, kde naši kuchaři a výrobci lahůdek představili široké veřejnosti ukázky mezinárodní kuchyně. Fotogalerii připravujeme-odkaz bude zde.

V rámci Dne otevřených dveří byla také vylosována soutěž „BOMBA“. Více informací zde.

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *