Těsně pod „bednou“ na krajské eliminaci KB Florbal Challenge 2019

Dne 24. 1. 2019 se konala krajská eliminace KB Florbal Challenge studentů narozených v roce 2001, 2002 a 2003, kde vítěz bude reprezentovat celý kraj na národním finále v Brně. 

Postupně se naše škola utkala s týmy SŠ Stavební Jihlava, SPŠ Třebíč, Gymnázium Ledeč nad Sázavou a SPŠ a VOŠ Žďár nad Sázavou. Po úvodní prohře se SŠ Stavební z Jihlavy 3:2, kde jsme bohužel nastřelili 3x tyč přišlo pokoření pětinásobného vládce posledních 5 ročníků SPŠ Třebíč v poměru 2:1. V předposledním zápase na turnaji jsme podlehli vítězi celého turnaje Gymnáziu Ledeč nad Sázavou 3:0, kde jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale ze smrtících protiútoků inkasovali. V posledním zápase by se v případě výhry náš tým radoval z medailového umístění, ale bohužel od začátku jsme tahali za kratší konec a výsledkem byla prohra v poměru 6:3 a konečné čtvrté místo v kraji.

Školu reprezentovali:

Tomáš Dibelka (1. IT), Jiří Prokop (1. IT), Dominik Knapp (1. RG), Matěj Kovařík (1. RG), Václav Duben (2. IT), Martin Kolář (2. IT), Matěj Kovařík (2. RG), Daniel Brož (3. IT), Roman Kváš (3. IT) a Jan Martínek (3. IT).

Kluci, děkujeme za reprezentaci školy!!!!

Také děkujeme panu učiteli Slavíkovi za přípravu!

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *