Den cvičné kuchyně

Den cvičné kuchyně proběhl v pohodové a přátelské atmosféře. Těší nás, že se setkal s takovým ohlasem u veřejnosti, uvítali jsme návštěvníky i z širokého okolí. Velmi si ceníme toho, že naši akci přišli podpořit i představitelé Města Humpolec (místostarostové města Alena Kukrechtová a Vlastimil Brukner) a zástupci našich smluvních partnerů (kteří s námi spolupracují při poskytování odborného výcviku našim studentům). Vzhledem k tomu, že jsme tuto akci pořádali letos poprvé, určitě se nějaké chybičky vloudily. My vítáme výzvy a příští podobnou akci posuneme zase o něco výš v pomyslném žebříčku dokonalosti. Děkujeme našim kuchařům, studentům cestovního ruchu a učitelům za spoluvytvoření nezapomenutelného odpoledne.

Na tento den hned v listopadu navážeme prezentací šikovných rukou našich grafiků. Zveme všechny na Den polygrafického studia, který proběhne v naší škole 13. listopadu v čase od 12 do 17 hodin. Přijďte se podívat, jak vznikají potisky na trika, originální hrnečky a skleničky, drobné upomínkové a reklamní předměty, reklamní tiskoviny. Prohlédněte si naše studio a možná tu najdete i inspiraci na vánoční dárky. Budeme se těšit.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *