Pojedeme do Maďarska a na Slovensko

Již v loňském školním roce uspěla naše škola v získání grantových prostředků v rámci programu Erasmus+  pro projekt s názvem „Odborná praxe v Maďarsku“ pod registračním číslem 2019-1-CZ01-KA102-060113. Epidemiologická situace vycestování našich studentů odsunula pravděpodobně na podzim 2020.

V těchto dnech jsme získali grantové prostředky pro projekt Odborná praxe v Maďarsku a na Slovensku pod registračním číslem 2020-1-CZ01-KA102-077492. V příštím školním roce tak navštíví naši studenti i Slovensko, konkrétně Hotel Kaštieľ Mojmírovce, se kterým jsme před časem navázali spolupráci.

Velmi nás těší, že se studium na naší škole obohatí i o zahraniční praxe.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *