Učební plán IT obsahuje nové předměty

Naše škola se snaží držet krok s dobou, především s technologickým pokrokem. Proto jsme obohatili výuku v maturitním oboru Informační technologie o nové předměty.

Základy multimediální tvorby poskytnou studentům potřebné vědomosti v oblasti vektorové a bitmapové grafiky.

Do oblasti tvorby počítačových her zavede studenty předmět Vývoj počítačových her. Jde o zajímavou variaci budoucího zaměření a uplatnění. Disciplína je složená z velmi dobrých znalostí 3D modelování, počítačové grafiky, multimédií a programování. Předmět dává možnost zábavnou formou rozvíjet právě tyto dovednosti.

Předmět Mobilní aplikace poskytne studentům potřebné vědomosti v oblasti vývoje mobilních aplikací. Seznámí ho s novými možnostmi a moduly v mobilních zařízení, jako je používání geolokace, el. kompas, pedometr, gyroskop aj. Student bude schopen vytvořit nejen jednoduchou aplikaci, ale i aplikaci, která hraje roli jako dostupnější (stále při ruce) varianta ke komplexnímu softwaru. 

Podrobnosti zde.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *