Ukončení 1. pololetí

Milé studentky, milí studenti,

máme za sebou 1. pololetí, v němž jsme se neměli moc možností vídat se ve škole. Nebylo to pro nikoho snadné. Děkujeme, že jste nelehkou situaci zvládli. Pravda, někteří lépe, některým se moc nedařilo. Hodnocení vaší práce vidíte v informačním systému Bakaláři. Dnes po třídnické online hodině obdržíte na školní email výpis pololetního vysvědčení. Zítra vás čekají jednodenní pololetní prázdniny a na ně navazují týdenní jarní. Odpočiňte si, naberte síly a nezapomeňte chránit zdraví svoje i svých blízkých. Škola opět začne 8. února. Sejdeme se v Moodle.

Bohužel se epidemiologická situace nevyvíjí příznivě, tak se zřejmě ještě nějakou dobu ve třídách nepotkáme. Pojďme se společnými silami snažit tuto situaci ještě nějakou dobu ustát.

O autorovi Ing. Olga Krankusová