Předvánoční den

Celý týden nás školní zvonění Jingle Bells upozorňovalo, že Vánoce jsou za dveřmi. Ve středu 22. prosince vtrhla vánoční nálada k nám do školy naplno. Ranní dvouhodina byla vyhrazena netradičním třídnickým hodinám. Školou se rozvoněla káva, čaj, vánoční cukroví.

Studenti závěrečných ročníků maturitních i učebních oborů si připravili pro své mladší spolužáky soutěžní dopoledne. Čekaly na ně filmové kvízy, logické hádanky, sportovní dovednosti, testy šikovnosti apod. Tři nejlepší týmy byly odměněny.

Drobná odměna čekala i na studenty, kteří se v uplynulých měsících zapojili do různých soutěží, zúčastnili se mimořádných aktivit naší školy. Dopoledne jsme zakončili společným rautem a s přáním poklidných Vánoc se rozešli domů.