Letní česko německá jazyková škola

Milé studentky a milí studenti,
v srpnu se v Litoměřicích od 29.7. do 2.8.2022 koná letní česko-německá jazyková škola s cílem probudit motivaci mladistvých o český a německý jazyk skrze dialog pozvaných lektorů. Kurs je určen pro všechny kdo:

  • se nebojí jazykových bariér
  •  rádi poznávají nové přátele a cizí kultury

Kurs je organizován Spirálou SAG a organizací Junge Aktion a je finančně podporován Evropským sborem solidarity. Přihlašování na kurs v češtině na emailu:kralova@junge-aktion.de Přihlašovat se mohou všichni se zájmem o německý jazyk, není požadována žádná minimální vstupní úroveň!
Pokud byste měli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit osobně (Hernová Lenka) či na emailu: hernova.lenka@stredniskola.com

O autorovi Ing. Olga Krankusová