Uskutečnil se další Den pro veřejnost

Odpoledne 12. 10. se naše škola opět otevřela široké veřejnosti.

Návštěvníci mohli využít průvodce z řad studentů oboru Obchodník se zaměřením na cestovní ruch a prohlédnout si školu. Čekala na ně ukázka práce jednotlivých učebních i maturitních oborů – např.: polygrafické studio, učebna mechaniků digitálních sítí, fotokoutek, 3D tisk, ochutnávka výrobků teplé i studené kuchyně, grilovačka na školní zahradě.

Příjemnou atmosféru dokreslila Literární a hudební kavárna, soutěživci mohli vyzkoušet své štěstí v logických kvízech, deskových hrách nebo při skládání Rubikovy kostky.

Studenti a vyučující se také podělili o zkušenosti ze zahraničních odborných praxí v rámci projektu Erasmus+.

Těšíme se na další setkání při listopadovém Dnu otevřených dveří.

Mgr. Lenka Lutnerová

O autorovi Ing. Olga Krankusová