2. RG na veletrhu REKLAMY, POLYGRAFIE A OBALŮ

Stejně jako minulý rok, tak i letos se naši žáci oboru Reprodukční grafik 2. RG zúčastnili exkurze, vyrazili na největší akci svého druhu v regionu střední a východní Evropy – REKLAMA POLYGRAF OBALY. V tomto roce se konal již 28. ročník tohoto veletrhu reklamních služeb v Praze v blízkosti letiště Letňany. Žáci měli možnost seznámit s nejmodernější technologií a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, dárkové předměty a související služby. Mimo to žáci na exkurzi také poznávali některé pracovní tiskařské stroje, se kterými pracují v rámci odborného výcviku. Jedná se například o řezací plotry s vysokou přesností, tepelné lisy, tiskárny na trička nebo nažehlovací fólie. V prostorách akce nás také čekala specializovaná výstava 3DEXPO 2023, která je největší přehlídkou 3D tiskáren a materiálů pro 3D tisk v České republice.

P. Lacina

O autorovi Ing. Olga Krankusová