Turnaj v ping pongu 2024

Na Střední škole informatiky a cestovního ruchu v Humpolci se 18. června 2024 konal parádní turnaj ve stolním tenise. Studenti školy se sešli, aby si užili sportovní odpoledne a předvedli své pingpongové dovednosti.

Celé odpoledne bylo ve znamení výborné atmosféry, nadšení a přátelského soutěžení. Studenti se do hry pustili s plným nasazením, ale hlavním cílem bylo užít si společně strávený čas mimo školní lavice.

Nejlepší výkon předvedl Lukáš Mindl ze třídy 2. IT, který se stal vítězem turnaje a odnesl si domů zasloužený pohár. Důležité bylo se zúčastnit, zasportovat si a strávit příjemné odpoledne.

Akce jasně ukázala, že studenti naší školy nejsou jen nadšení informatici, ale také skvělí sportovci. Už teď se těšíme na další podobné akce, které do naší školní komunity přinášejí radost a zdravý pohyb.

Michal Krankus a Michal Vejvoda

O autorovi Ing. Olga Krankusová