Seznamovací kurz pro 1.ročníky oboru Informační technologie a Obchodník

Ve dnech 2. – 4. září proběhl seznamovací kurz 1.ročníku oborů Informační technologie a Obchodník na chalupě v Křepinách.

Studenti pod vedením pedagogického dozoru ( Mgr. Eva Paclíková, Mgr. Renata Trtíková, Ing. Božena Musilová) strávili v příjemném prostředí a pohodové atmosféře tři dny plné her a pěší turistiky.

První den všichni vyrazili společně z Humpolce pěšky, na místě se ubytovali a zahráli si několik her:

lidské ČLOVĚČE, NEZLOB SE, TWISTER, ACTIVITY.

Druhý den se uskutečnil pěší výlet na Lipnici doplněný prohlídkou zdejších zajímavostí, na chalupu do Křepin přijeli odpoledne hosté z řad dalších učitelů a paní učitelka Miloslava Urbánková přivezla výborné jablkové a švestkovo-meruňkové záviny, které napekla se svými kuchaři. Následoval táborák a ve večerních hodinách noční hra.

Třetí den začal brzy, po snídani důkladný úklid chaty a pěšky zpět do Humpolce. Zavazadla převezla tam i zpět paní ředitelka, takže cesta ubíhala bez zátěže, rychle a za pěkného počasí.

Už teď se těšíme na seznamovací kurz ve školním roce 2016/2017.

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík