Zájezd do Londýna

Listopad byl ve znamení příprav a vlastní realizace zájezdu do Londýna s jazykově vzdělávacím kurzem, kterého se zúčastnilo 40 studentů a 4 pedagogové z naší školy. Tato akce byla realizována díky dotačnímu programu MŠMT (Výzva 56).

Program měla skupina opravdu nabitý. Hned 18. 11. ráno po příjezdu všichni prošli první historickou částí Londýna, večer se ubytovali v hostitelských rodinách. Následující den byla zahájena výuka anglického jazyka v Mycenae House v Blackheath. Na konci vícedenního kurzu jeho účastníci obdrželi certifikát o účasti.

Ve volném čase byly uskutečněny prohlídky nejvýznamnějších historických i kulturních institucí. Nejvíce studenty zaujala prohlídka Toweru, křižníku HMS Belfast, Národní galerie, Královského válečného muzea, Námořního muzea, Westminsteru i okolí Buckinghamského paláce. Nebyla opomenuta ani technická zajímavost v podobě protipovodňových bariér na Temži.

Domů se všichni vraceli obohaceni o spoustu prožitků a nových zkušeností.

Sestřih nejzajímavějších momentů najdete na stránkách naší školy v sekci VIDEA 2015.

Autorem obou filmů je student 2.ročníku IT Jaroslav Nahodil.

 

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *