Počítačové kurzy pro veřejnost

Na naší škole pravidelně nabízíme v podvečerních hodinách komplexní kurz výuky práce s PC pro zájemce z řad veřejnosti. Je vhodný i pro začátečníky, malé skupiny umožňují individuální přístup lektora a pomáhají překonat obavy dospělých, kteří se často vrací do školy po dlouhé pauze (mateřská dovolená, nezaměstnanost, senior).

Výuka je rozdělena do čtyř bloků – Windows, Word, Excel a Internet+email.

Časová dotace základního kurzu je 18 hodin (6 x 3 hodiny). Je možno pokračovat ve druhé části kurzu se stejnou časovou dotací a případně se připravit i na skládání mezinárodního certifikátu ECDL (akreditované středisko ECDL je také na naší škole + 2 akreditovaní testeři z řad našich učitelů).

Cena základního kurzu je 1200 Kč.

Máme několikaleté zkušenosti, vypracovány vhodné výukové materiály a samozřejmě kvalitní technické zázemí.

V případě zájmu nás kontaktujte info@stredniskola.com nebo na telefonu 721827504.

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *