Medailový den

13. 12. byl pro naši školu medailový den – získali jsme zlatou stříbrnou i bronzovou medaili! Na turnaji KB Chalenge florbal v okresním kole vybojoval zlato a postup do kraje pod trenérem Ing. Slavíkem tým ve složení Kolář Martin, Moravec Filip, Žáček Josef, Vorlíček Daniel, Brož Daniel, Martínek Jan, Kváš Roman, Lepeška Nikolas a Hrůza Tomáš.

 

Zároveň do Jihlavy pod vedením Ing. Smištíka odjel tým programátorů, který zpracovával náročné projekty do soutěže pořádané Vysokou školou polytechnickou. Mezi konkurencí 70 projektů především z gymnázií do skupiny 10 nejlepších postoupili Lukáš Smaženka, Lukáš Zikmund a Ondra Šrytr, který nakonec získal nádherné třetí místi i finanční odměnu. V posterové části hodnocené publikem získal stříbrné druhé místo Petr Šimík. Kvalitní projekty zpracovali také Jiří Pipek, Jaroslav Nahodil a František Bartuněk.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *