Systém Moodle

 V rámci zkvalitňování péče o naše studenty a obecného nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR vylepšujeme elektronický vzdělávací systém Moodle. Krom plně zabezpečeného spojení bude systém evidovat v rámci pokročilého ročníku i materiály ročníku minulého – pro příjemnější přístup k informacím. Současné účty byly transportovány na nový systém. Transport z hlediska nejvyššího zabezpečení není možné provést se současnými uživatelskými hesly. Proto v následujícím týdnu budou stávajícím uživatelům generovány emaily s novými přihlašovacími údaji.

Rád bych Vás i touto cestou poprosil o shovívavost pokud dojde během týdne k výpadkům přístupu do vzdělávacího systému Moodle.

V novém hesle musí být minimální počet znaků: 8, minimální počet číslic: 1, minimální počet malých písmen: 1, minimální počet velkých písmen: 1, nejméně 1 nealfanumerických znaků jako jsou *, -, nebo #

Děkuji za Váš čas.
Ing. Zdeněk Smištík

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík