Společný pobyt ve Sluneční zátoce

Ve dnech 25. – 26. června se studenti a učitelé naší školy vydali do rekreačního střediska Slunečn zátoka u Ledče nad Sázavou. Tady prožil na skautských táborech mnohá dobrodružství Jaroslav Foglar (přezdívaný Jestřáb).

My jsme si svůj dvoudenní pobyt zahájili cestou vlakem a kratší procházkou podél Sázavy se zastávkou u pomníčku Jaroslava Foglara. Dny jsme si užili v trochu chladnějším počasí. Společně jsme si přes den zahráli několik her (Evoluce, Ekosystémy, Latrína, Boj o území – znič bombu), někteří si zasportovali, zazpívali jsme si u táboráku. Vše nebylo úplně ideální, ale nic není dokonalé a můžeme doladit další společné akce. Prostě jsme fajn parta, která nezkazí žádnou legraci a dokáže se přenést i přes drobná úskalí.

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *