Florbaloví vítězové – děkujeme za vzornou reprezentaci!

Opět po roce se uskutečnil florbalový turnaj středních škol v okrese Pelhřimov. Z minulého roku jsme obhajovali vítězství, ale nutno říct, že naši protivníci se „vyzbrojili“ opravdu kvalitními kádry a zejména soupiska na GYOA Pelhřimov skýtala celý dorostenecký tým Spartaku Pelhřimov. Naši kluci i s potřebným štěstím dokázali turnaj vyhrát a po právu budou znovu reprezentovat celý okres na krajské eliminaci.

Podrobné výsledky včetně tabulky naleznete zde:
https://www.ddmpelhrimov.cz/…/11122019_ok_florbal_kat_v_ch_…

Dne 12. 12. 2019 se odehrál další turnaj KB Florbal Challenge hráčů narozených v roce 2002 – 2004, tentokrát v Jihlavě. V minulém a předminulém roce si naše škola vybudovala jméno a respekt tím, že 2x za sebou postoupila do krajského finále a zařadila se mezi pravidelné účastníky závěrečného krajského turnaje. Nyní naši kluci po jedné výhře, remíze a dvou prohrách skončili na 4. místě a své putování v letošním ročníku této soutěže pro ně tak končí. Utkání byla velice vyrovnaná a je třeba říct, že se od nás v několika případech odklonilo i pověstné sportovní štěstí.

Děkujeme všem za vzornou přípravu i reprezentaci!!

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *