Další bronz na krajské úrovni

Dne 4. 3. 2020 se konalo krajské finále ve florbale, které hostila sportovní hala v Pelhřimově. Náš tým odjel k turnaji v hodně prořídlé sestavě z důvodu nemoci. Na první zápas nám byl nalosován dle papírových předpokladů největší favorit turnaje, konečný stav 2:1 pro soupeře znamenal úvodní prohru. Nezlepšil to ani druhý zápas, opět přišla porážka. V třetím zápase jsme remizovali v poměru 1:1. V posledním zápase na turnaji jsme potřebovali vyhrát o 4 branky, což by vedlo k 3. místu a nakonec se to povedlo a náš tým vyhrál 5:0.

Být na 3. místě v krajské konkurenci je jednoznačný úspěch. Kluci, děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Školu úspěšně reprezentovali:
Žáček Josef (4. IT), Martínek Jan (4. IT), Kváš Roman (4. IT), Kopečný Dominik (4. IT), Vorlíček Daniel (4. IT), Moravec Filip (3. RG), Kolář Martin (3. IT) a Daňhel Matěj (2. O).

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *