UZAVŘENÍ ŠKOLY PRO PREZENČNÍ VÝUKU ŽÁKŮ

Od středy 11. března 2020 bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních a středních školách. Mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 v Evropě. Předmětem opatření je zákaz vzdělávání na všech typech škol pro potřebu ochrany před výskytem a šířením onemocnění.

“Hromadné vzdělávání na všech typech škol představuje vyšší riziko přenosu onemocnění vzhledem k vysoké kumulaci osob ve vymezeném prostoru,” vysvětluje ve vydaném mimořádném opatření ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Toto opatření se týká teoretické výuky i odborného výcviku. 

Naši žáci budou v pondělí 16. 3. po skončení jarních prázdnin podrobně informováni, jak bude probíhat samostudium a výuka pomocí našeho e-learningového prostředí Moodle. Prosíme žáky i rodiče, aby pravidelně sledovali web školy a informační systém Bakaláři. Průběžně budeme zveřejňovat aktuality k nastalé situaci.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *