Informace pro uchazeče o studium na naší škole – maturitní v denní formě

Vážení uchazeči, kteří jste podali přihlášku ke studiu v našich čtyřletých maturitních oborech, z důvodu komplikované bezpečnostní situace jsme nuceni zrušit i čtvrtý termín příjímacích zkoušek Nanečisto. Ale připravili jsme pro Vás on-line procvičování v našem výukovém systému. Zítra obdržíte email s informacemi, jak se do systému přihlásit a jak s testy z ČJ a MA pracovat. Použijeme e-mailové adresy uvedené na přihláškách. Věřím, že naši nabídku využijete. Dle dnešního prohlášení ministra školství se přijímací zkoušky budou konat do 14 dnů po návratu do škol. Proběhne pouze jeden termín, tedy pro Vás na škole, kterou jste uvedli na prvním místě. Z tohoto důvodu nebudeme zatím rozesílat pozvánky k PZ, které vygeneroval systém CERMAT. Jakmile obdržíme další upřesnění termínů, budeme Vás obratem informovat. Děkuji předem za spolupráci.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *