Výzva pro soutěživé studenty

V rámci spolupráce se společností JA Czech se mohou naši studenti přihlásit do 2. ročníku soutěže v programu Samsung Solve for Tomorrow. Soutěž je zaměřena na technologie – nápady, jak vylepšit svět kolem nás. Přihlášky je možné registrovat do 31.10.2022. Student představí své řešení pro lepší budoucnost na vyhlášené téma. Výzva pro školní rok 2022/23: Inovace pro udržitelnou budoucnost.

Program je určen pro všechny studenty středních škol z České a Slovenské republiky. Přihlásit se mohou jednotlivci i maximálně 4členné týmy. Účast pedagoga není povinná, studenti své projekty vytvářejí samostatně.

Soutěží se o hodnotné produktové ceny! 

Kromě soutěžení v programu studenty čekají rozvojové webináře, Design Thinking workshop nebo mentoring pro TOP 10 týmů.

Podrobné informace najdete https://www.solvefortomorrow.cz/

koordinátor aktivit se společností JA Czech Ing. Eva Augustová

O autorovi Ing. Olga Krankusová