RODIČOVSKÉ SCHŮZKY pondělí 22. 4.

Podle harmonogramu tohoto školního roku proběhnou v pondělí 22. dubna od 15.30 do 17.30 rodičovské schůzky

Program:

  1. Společná schůzka s třídním učitelem – od 15 30. Kromě informací k dalšímu průběhu školního roku každý zákonný zástupce obdrží přehled průběžné klasifikace žáka.
  2. Po skončení schůzky s třídním učitelem je prostor na konzultace s jednotlivými vyučujícími.

Dovolujeme si upozornit, že během pondělního dopoledne budou vyučující kromě výuky dokončovat podklady pro čtvrtletní pedagogickou radu a nebudou moci poskytovat informace po telefonu. Od 13.50 do 15.30 bude probíhat čtvrtletní pedagogická rada a nebude možné jednotlivé vyučující kontaktovat. Během rodičovských schůzek se budou vyučující věnovat přítomným rodičům. Děkujeme za pochopení.

O. Krankusová

O autorovi Ing. Olga Krankusová