Celostátní matematická soutěž 2024 úspěšný řešitel Lukáš Mindl z 2. IT

V pátek 5. 4. 2024 proběhl na soutěžních střediscích v celé ČR 31. ročník Celostátní matematické soutěže. Tato soutěž je určena pro žáky SOŠ a SOU. Každoročně je vyhlašována MŠMT a organizována JČMF v sedmi kategoriích. Naši školu reprezentovali na soutěžním středisku v Třebíči tři žáci. Matěj Holub a Lukáš Mindl ze třídy 2. IT a Martin Chadim ze třídy 3. IT. Protože se jednalo o celostátní kolo, zatím netrpělivě čekáme na výsledky. Samozřejmě všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

25.4. 2024 výsledky

Máme úspěšného řešitele  Matematické soutěže 2024! Lukáš Mindl ze třídy 2. IT se zařadil ve své kategorii (žáci 2. ročníků středních odborných škol) mezi 60 úspěšných řešitelů Matematické soutěže 2024 z celé České republiky. Tohoto úspěchu dosáhl v celostátním kole, které proběhlo 5. dubna 2024 na Střední škole stavební v Třebíči. Děkujeme, gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů – nejen v matematice!

Ing. Jan Tajovský

O autorovi Ing. Olga Krankusová