Sbírali jsme nepoužívané mobily
Naše škola se letos zapojila do ekologické akce ReRekord – Sbírej staré mobily, jejímž cílem je sběr a recyklace nepoužívaných mobilních telefonů. Děkujeme všem, kteří donesli nepoužívané mobily a podpořili […]
Naše škola se letos zapojila do ekologické akce ReRekord – Sbírej staré mobily, jejímž cílem je sběr a recyklace nepoužívaných mobilních telefonů. Děkujeme všem, kteří donesli nepoužívané mobily a podpořili […]