FLORBALOVÝ ŠKOLNÍ TURNAJ

V pátek 17. února 2017 před jarními prázdninami se setkaly týmy zástupců tříd naší školy, aby změřily síly ve florbalu. Přátelské zápasy rozhodovali žáci maturitních ročníků – Dominik Megela, Jan Štěpán a Jan Malina, kterým zároveň děkujeme za jejich kvalitně odvedenou práci.

V jednotlivých zápasech bylo skutečně na co se dívat. O postup do hry na první a druhé místo rozhodovaly samotné nájezdy. Boj o medaile byl velmi napínavý.

Vyhlášení vítězných týmů a jejich ocenění medailemi a diplomy, se uskutečnilo ve středu 3. března 2017. První tři místa obsadila:

1. místo – třída 1. IT – tým SOKOL ve složení: Josef Žáček, Daniel Vorlíček, Jan Martínek a Daniel Brož.

2. místo – třída 4.IT – tým Sedlák a spol ve složení: Jan Sedlák, Michal Němec, Jan Malina a Filip Beneš.

3. místo – třída 4.IT – Krajda tým ve složení: Vít Krajíček, Filip Milfait, Jan Vašíček a Marek Bednář.

Vítězným týmům blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na další setkání

Zpracovala: Mgr. Eva Paclíková

O autorovi Ing. Zdeněk Smištík