Rodičovské schůzky

Vážení a milí rodiče,
podle harmonogramu tohoto školního roku proběhnou na naší škole v pondělí 17. dubna od 15.30 do 17.30 rodičovské schůzky. Předcházet jim bude čtvrtletní pedagogická rada.

Program:

1. Společná schůzka s třídním učitelem – od 15:30. Kromě informací k dalšímu průběhu školního roku, každý zákonný zástupce obdrží přehled průběžné klasifikace žáka.
  2. Po skončení schůzky s třídním učitelem je prostor pro konzultace s jednotlivými vyučujícími.

Dovolujeme si upozornit, že během pondělního dopoledne budou vyučující kromě výuky dokončovat podklady pro čtvrtletní pedagogickou radu a nebudou moci poskytovat informace po telefonu. Od 13.30 do 15.30 bude probíhat čtvrtletní pedagogická rada a nebude možné jednotlivé vyučující kontaktovat. Během rodičovských schůzek se budou vyučující věnovat přítomným rodičům. Děkujeme za pochopení.

Budeme velmi rádi za vaši účast. Fungující spolupráce je základem pro zajištění dobrých studijních výsledků našich žáků.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Přehled učeben, kde se můžete potkat s jednotlivými vyučující