Animační program pro veřejnost

Studenti třetího ročníku oboru cestovní ruch se opět po roce chopili organizace zábavného čarodějnického odpoledne pro malé návštěvníky. 

Na akci přišlo více než 100 návštěvníků, kteří se zapojili do her a zábavy s nadšením a radostí. Pro účastníky byla připravena řada stanovišť s různými úkoly a aktivitami. Od výroby pavoučků, létání na koštěti, skládání puzzle, hádání pohádek a pohádkových postav až po překonávání překážkového slalomu. Splněné úkoly byly odměněny razítkem na speciální kartičce účastníka.
Kromě zábavných her nechybělo ani občerstvení, které nám připravili studenti oboru Kuchař/číšník. Po soutěžení si děti mohly pochutnat na špekáčcích opečených na ohni, sladkých cupcakes a lineckém cukroví s čarodějnickou tématikou. Děkujeme všem za návštěvu, bez vaší podpory by akce nebyla tak úspěšná. 

Bc, Veronika Kamešová

O autorovi Ing. Olga Krankusová