Šerpování 3. K, 3. RG

V pátek 15. 5. 2026 proběhlo slavnostní šerpování učebních oborů tříd 3. K a 3. RG.

Celá akce se nesla ve velmi příjemné atmosféře a pro mnohé byla symbolickým krokem k završení studia. Možná jsme tímto společně odstartovali novou tradici, která bude pokračovat i v dalších letech.

Všem žákům přejeme mnoho úspěchů, klidnou přípravu a co nejlepší výsledky u závěrečných zkoušek.

Mgr. Lenka Lutnerová

O autorovi Ing. Olga Krankusová