V pátek 15. 5. 2026 proběhlo slavnostní šerpování učebních oborů tříd 3. K a 3. RG.
Celá akce se nesla ve velmi příjemné atmosféře a pro mnohé byla symbolickým krokem k završení studia. Možná jsme tímto společně odstartovali novou tradici, která bude pokračovat i v dalších letech.
Všem žákům přejeme mnoho úspěchů, klidnou přípravu a co nejlepší výsledky u závěrečných zkoušek.
Mgr. Lenka Lutnerová