VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 24/25 kombinovaná forma

V souladu s § 60j zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, zveřejňuje ředitelka Střední školy informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec výsledky 1. kola přijímacího řízení pro přijetí do 1. ročníku studijního obor v kombinované formě pro školní rok 2024/2025:

75-31-M/01  Předškolní a mimoškolní pedagogika

Rozhodnutí o přijetí /nepřijetí se písemnou formou nerozesílá, je zajištěno systémem DiPSy.

Přijatým uchazečům gratulujeme a srdečně je zveme na zápis pro nové studentky, které se koná v sobotu 25. května 2024. Podrobný program a časový harmonogram zápisu obdržíte na email uvedený na přihlášce.

Nepřijatým uchazečkám děkujeme za pochopení. Kapacita školy je omezena.

O autorovi Ing. Olga Krankusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *